POMYSŁ – PROJEKT – WYKONANIE

Na początku jest POMYSŁ. Nasza wizja zapełnienia przestrzeni domowej i użytkowej. Każdy robi to na swój sposób. Jedni robią rysunki, pomiary, przymiarki. Inni zdają się na swój ułański entuzjazm i tworzą projekty wyłącznie w myślach, co rusz zmieniając koncepcję i założenia. Niezależnie od sposobu działania zawsze przychodzi ten moment, kiedy trzeba naszą wizję urzeczywistnić, nadać jej realny kształt.

Tu z pomocą przychodzimy MY. Uważnie Cie słuchamy i notujemy wszystkie Twoje oczekiwania. Twoja wizja jest dla nas bazą do działania. Od ogółu do szczegółu – tak w skrócie można określić proces tworzenia projektu meblowego. Ty kreślisz zarys, my proponujemy konkretne rozwiązania. Podpowiadamy nasze propozycję wynikające z doświadczenia naszego i naszych Klientów.

Jesteśmy przy tym otwarci na Twoje uwagi zawsze są dla nas bardzo cenne. Czujesz, że całość zmierza w złym kierunku? A może chcesz diametralnie zmienić koncepcję? Może lokal się powiększył lub zmienił kształt? Nic prostszego – zaczniemy od początku. Będziemy dla Was tak długo jak to będzie konieczne. Aż do pełnego zadowolenia z pracy.

 

 

Pracujemy na bardzo nowoczesnych rozwiązaniach projektowych – program KDMAX pozwala szybko i precyzyjnie wizualizować Twoje pomysły. Meble kuchenne, meble biurowe, zabudowy wnęk, inne meble na wymiar – to wszystko możesz zobaczyć przed podjęciem decyzji o wykonaniu. Bardzo realistyczne wnętrza tworzone z pomocą aplikacji dają dobry obraz przyszłej przestrzeni. Widać dokładnie ile jest miejsca, czy będziemy tam się czuć dobrze, czy przyjaciele i znajomi będą się czuli swobodnie. To wszystko w kilka chwil za pomocą komputera i zmyślnej aplikacji.

 

Szukasz solidnego wykonawcy mebli?

ZADZWOŃ tel. 788 776 566

Kuchnie na wymiar bydgoszcz

 

Gdy już projekt zostanie zatwierdzony, a Ty poczujesz, że to jest to czego potrzebujesz, przychodzi czas na wykonanie zlecenia. Dostaniesz precyzyjny termin wykonania i montażu uwzględniający Twoje oczekiwania i wymagania lokalu. W umówiony dzień przyjedziemy i bez zbędnych formalności przystępujemy do montażu Twojego projektu. Jest to najprzyjemniejsza część naszej pracy. Z minuty na minutę widać jak Twoje marzenia stają się rzeczywistością. Nie ma znaczenia czy jest to Twoja kuchnia zrobiona na wymiar czy proste meble biurowe. W kilka dłuższych lub krótszych chwil Twoja przestrzeń zostaje wypełniona i możesz od razu ją sprawdzić.

Radość Klienta jest dla nas najlepszym motorem do dalszej pracy.

Do zobaczenia!

Teren naszego działania to Bydgoszcz i okolice.